Hiç

Tarih: 9 Şubat 2017

Öncelikle sizlere merhaba demekten mutluluk duyarım.

İlk günden beri sizleri takipteyim. Birçok takipçiniz gibi sessiz sedasız dinliyorum. Kendi halinde “Hiç” olmayı başarmaya çalışan bir insanım. Öncelikle yaptığınız yayının kalitesi ve insanlara verdiğiniz değer gerçekten takdire şayan.

Şunu belirtmekten mutluluk duyarım ki, sizler benim Twitter açmama vesile olan güzel insanlarsınız.
Dediğim gibi, ben sadece uzaktan sizi dinleyen “Hiç” olmayı başaramayan ama başarmak için gayret sarf eden bir insanım. Çoğu zaman yalnız, çoğu zaman da aşık bir “Hiç”im!
Sesinizdeki huzur, her zaman yaptığım gibi yazı ile beni ortaya çıkardı. Ben her zaman yazılarda kalan bir adam olacağım ve bundan da mutluluk duymaya devam edeceğim. Okuyan bir insan kadar olmasa da, yazmayı başaran insan da yol kat etmeye başlamış demektir.
Bazen yalnızlığa bazen aşka, bazen sevdiğim kadınla geçirdiğim günlere dair yazılar yazarım. Paylaşmam kimselerle. Sonraları bana ağır gelen yazıları insanlarla paylaşma isteği duydum içimden. Bir Tumblr sayfası ile bu yolculuğa başladım.
Aslında şunu da çok iyi biliyorum; sevdiğim kadın, aşık olduğum kadın, ya da öncekiler, hiçbiri sizi dinlemiyor. Hiçbir zaman da dinlemeyecekler. Çünkü onlar bedenen güzel ama kalben sıkıntılı insanlardı. Çünkü gece yaşayan insanlar güzel insanlardır ve bu güzel insanlar sadece bu Cemiyet ile tanışmayı başarabilirler. Ben yine de bazen, ara ara da olsa bir “Hiç” olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğim küçük yazılarımı.
Sizi uzaktan değil, çok yakınınızdan, sessizce bir minderin üzerinden mum ışığında dinleyen bir “Hiç”ten sevgilerle…

[There are no radio stations in the database]